Lancia Thesis benzin -05

Shitet nga: Alban 30 Gsh 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje te perkryer si motorike dhe xhenerike
Makina eshte full opsion e sapo ardhur nga italia me dogane te paguar
Cmimi 5000 € i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim