Lancia Phedra 1.9 diesel 2004

Shitet nga: erjon 16 Maj 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Tiranë
lancia phedra ngjyr blu metalizato .
kambio manuale
6+1 vendeshe
sendilet 2 te parat me ngrohje dhe elektrike,
navigator 7 polsh .. qe mund te lidhesh tel e te tjera ka komplet sistemin ,
karikator 6 cd
kambio manuale 5 marshe ,
dyert shin anash hapen komplet me telekomand,
me kondicioner ,me kompiuter bordi ..me te gjitha sistemet .dhe + antena GPS ,
konsumi i makines varion nga 4.5 litra ne 100 km deri ne 8 litra ne 100 km ne qytet ...
me 4 goma rezerve te reja dimrore dhe me Dogane te paguar.
ME MARRVESHJE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim