Lancia Phedra -97

Shitet nga: Xhevahir Kaca 07 Qer 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Lancia Phedra. Vitprodhimi: fundi i 1997. Naft. 2.1 TD. Manuale. eshte makine familjare dhe ekonomike. Me kondicioner. Me dokumeta te rregullta. E ardhur nga Italia.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim