Lancia Lybra dizel -02

Shitet nga: rimi 29 Maj 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Lancia Lybra viti 2002 kamie manuale ngjyr bojqelli shum e paster nga jasht dhe brenda 2.4 nafte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim