Lancia Lybra diesel -03

Shitet nga: Bashkim Arifi 10 Qer 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
LANCIA LYBRA
SHITET PER ARSYE EMIGRIMI
NGJYRE BLU E ERRET
KLIMA DIZATOR
XHAMA ELEKTRIK
GJENDJA SH E MIRE SI NGA ANA VIZUALE DHE NGA ANA MOTORRIKE
DISQE ALUMINI
5 PORTA
225 KM
VIT PRODHIMI 2003
ME DOGANE TE PAGUAR
PA TARGA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim