Lancia Lybra 2.4 diesel -03 i diskutushem

Shitet nga: lancia 20 Shk 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Tiranë
Lancia Lybra 2.4 JTD 156 mije kilometrat origjinale,fund 2003.Makine eshte ne gjendje shum te mire mekanike dhe xhenerike,dekumenta te paguar,sic shihet dhe ne foto makina eshte full.CMIMI:2400 EURO I DISKUTUSHEM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim