LEXUS SC 430 benzin -02

Shitet nga: Egri 10 Sht 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 EUR   13 000 EUR

Komuna: Tiranë
Lexus, toyota 4300cc, V8, 4 valvula per piston, automatike me 3 opsione(sport/economik/bore), ngjyre gri metalizato, cabrio me tavan mrtalik, sedilje lekure ngjyre pana, me ngrohje ,memorie dhe elektrike, klima, navigator, pilot automatik, xhama+pasqyra elektrike, komanda ne timon, timon me veterregjistrim elektrik, lares feneresh, disqe goma sportive, targa te reja AA 999 __, dokumenta te rregullta,gjendje motorrike, xhenerike, llamarine shume e mire.
Edhe mund te nderrohet me makine familjare.Benz, bmw, volvo, audi, volkswagen toyota nissan renault etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim