LEXUS RX300 2003 -03

Shitet nga: Landi 11 Dhj 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Komuna: Tiranë
LEXUS RX300 kambio automatike dhe sekuenciale , benzine , ngjyre e zeze ,viti 2003 , full option, airbag, kondicioner , navigator , abs, sendile me ngrohje , disje alumini , cmimi 6200 euro cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim