LAND ROVER FREELANDER 2.0 DISEL -01

Shitet nga: Anton 22 Tet 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Land Rover FREELANDER , viti I prodhimit fundi I 2001, Automatike, 2000 nafte, me te gjitha dokumentat e rregullta , me siguracjon per nje vit, dhe te gjitha taxat e paguar, me serdilje lekure, air conditioner , per me teper informacion ju lutem me shkruani ne emailn
Viola.fusha@yahoo.co.uk ose tel ne numrat me poshte.
00447900301121
0685854644
Une Jetoj ne Angli do vi ne shqiperi muaj in tjeter, Makina Eshte ne Garazh ne Mamurras Lac. N.q.s jeni te interesuar me e pa kam vellajn atje dhe mund tju ndihmoje.
Makina Eshte angleze me krah te kunder.
Faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim