LAND ROVER FREELANDER -01

Shitet nga: nini 13 Tet 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
LAND ROVER FREELANDER VITI 2001 MOTOR 1950cc BMW, TAPICERI LEKURE SSHUME E MIREMBAJTUR ME SHERBIME TE GJITHA TE KRYERA, KASETOFON ME DISC,USB.MEMORY CARD, 155 000 KM ORIGINALE, CDO PJESE E VENE E RE MAKIN POTHUAJ ESHT NE GJENDJE FABRIKE .
ME DEKOMENTA TE RREGULLTA DERI NE GUSHT 2015 , MAKINA KA DY VJET QE ESHT FUTUR NE SHQIPERI E ARDHUR NGA ITALIA DHE E PERDORUR VETEM DY MUAJ NE VERE PER PUSHIME
SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI
GOMA TE REJA JAPONEZE , DISQE ALUMINI 17 "
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim