Kia Sportage 2.0 Diesel -00

Shitet nga: ..... 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR   3 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Sportage
Shitet ose nderrohet Kia Sportage e vitit 2000. Motori 2.0L nafte. Taksat e paguara siguracion dhe kolaudimi deri ne Tetor 2016. Te interesuarit te kontaktojne ne 696017338

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim