Kia shuma -98

Shitet nga: kia 05 Tet 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Tiranë
makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike . Taksat dhe siguracioni i ka mbaruar qe ne korik makina eshte gati per lyrje . Full opsion shitet per arsyje mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim