Kia prego 2.5 naft -03

Shitet nga: kia 15 Tet 06:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

998 EUR

Komuna: Tiranë
Kia prego 2.5 naft kondicjoner mund te perdoret dhe si furgon esht pa dogan.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim