Kia Sorento diesel -03

Shitet nga: olsi 20 Qer 00:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Tiranë
Taksat te paguara deri 2015 gjendje te mir motorike dhe gjenerike.shitet per arsyje marje makine tjeter.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim