Kia Sephia benzin -98

Shitet nga: arban ymeri 07 Sht 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makian esht ne gjendje perfekte.E ardhur nga gjermania ne mars 2014 dhe ka taksa te paguara deri ne mars 2015.Ka motor 1498cc benzin vit prodhimi 1998.ka ber vetem 82 mij kilometra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim