Kia Carens diesel -05

Shitet nga: KIA Carens 29 Krr 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje super te mire dhe ka motorr 2.0 (shum ekonomike) crdi,xhama elektrik,pasqyra elektrike,airbag,abs,klima dhe shume opsione te tjera .Dogana eshte e paguar ,Cmimi i diskutueshem !
Presim bleres serioz !
nr 00393273370112 ose 0695889236
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim