Kia Sorento Automatik 4x4 -04

Shitet nga: Ervin 03 Tet 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Tiranë
Sherbimet e makines jane kryer ne menyre periodike.Gomat e sapoblera te Reja.Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana xhenerike,motorike dhe ne tapiceri.
Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim