Kamjoncin Ford Transit 1996 2.5 nafte e mbuluar ..

Shitet nga: ervis 07 Nën 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Kamjoncin Ford Transit 1996 2.5 nafte e mbuluar 3600 euro shum ne gjendje te mir ...e perdorur ne Itali dhe ka 6 muaj qe perdoret ne Shqiperi ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim