KIA CARNIVAL DIZEL -04

Shitet nga: Lami 28 Tet 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 600 EUR

Komuna: Tiranë
Kia automat nafte ne gjendje perfekte mekanike dhe gjenerike.....

Ngjyre metalike e zeze, ABS, DSQE ALUMINI, SENDILJE LEKURE ME NGROHJE, PASQYRA DHE XHAMA ELEKTRIKE, GOMA PUTHUAJSE TE REJA , 12 AIRBAG etc.......

CMIMI 5600 EURO I DISKUTUESHEM...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim