Jeep Wrangler benzin -88

Shitet nga: Zenel Meta 21 Maj 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet JEEP - WRANGLER, 4x4 i Viti 1988, Cabrio dhe me mbulese. Kaburanti Benzin-Gaz.

Cmimi: 7500 Euro, I Diskutueshem.

KONTAKT:

Cel: 0686508805 - 0685577964
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim