Jeep Grande cherokee 2700 nafte -01

Shitet nga: mustafa 23 Krr 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 499 EUR

Komuna: Tiranë
jeep grande cherokee 2700 nafte..2001..4x4. makina eshte e sapoardhur nga italia. eshte me crregjistrim dhe eshte gati per dogane. cmimi eshte i diskutushem..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim