Jeep Grand cherokee 3.0d -07

Shitet nga: jeep 10 Nën 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Tiranë
jeep grand cherokee.viti 2006.- 3.0 nafte.-klima tronik.-navigator.-sedilje me ngrohje.-4x4.-kambio automatike dhe sekuenciale..full opsion.cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim