Jeep Grand Cherokee- 2007 -07

Shitet nga: joni 30 Sht 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   10 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Jeep Grand Cherokee 3.0 diezel. Ka 6 muaj ne shqiperi. E ardhur nga Kanadaja. Te gjitha sherbimet e kryera atje. Tapiceri lekure. Me baxha dhe xhama te zinj origjinal.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim