Jaguar X-Type 2004

Shitet nga: Osman 20 Tet 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Jaguar x-Typer 2.0 2004 manual
me xenon
me televizor
kompjuter ne bord
manual
2.0 nafte
letra te paguar
tapiceri lekure
disqe origjinale te fabrikes
me pasqyra elektrike dhe me mbledhje
te interesuarit te telefonojne.......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim