Jaguar 300 benxin -01

Shitet nga: Kledi 19 Sht 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
Jaguar s type 300benxin ardhur nga anglia dogan + targa disqe 18 tapiceria lekur e bardh sendilet me levizje timoni me levizje klima bagazhjer cd etj... Makina ka problem vetem qe ka pak timonin e fort , do nje permistop te grupit te timonit..kaq nga ana motorrike dhe xhenerike esht ne gjendje te mir..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim