Jaguar s-type -01

Shitet nga: andrea 14 Nën 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina esht ne gjendje te shkelqyer 2 muaj qe esht ne shqiperi me dogan te paguar 3.0 benzine behet dhe sport tapiceri bezh shum te paster sikur te ishte i pa erdorur jasht i zi me pamje shum te bukur akoma nuk kam pare jaguar s type te atij lloji me pamje me te bukur ktu ne shqperi ...cmimi 5000 euro i pa negociueshem ... te interesuarit serioz te kontaktojn ne adressen time te email andreasidioti@hotmail.fr
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim