JAGUAR X TYPE -01

Shitet nga: alban 20 Nën 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shes JAGUAR X TYPE te vitit 2001 me impiant gazi te montuar ne itali me bombel tek goma rezerve, motor 2.5 benzin,ngjyre argjendi, goma te reja me disqe alumini, sendile lekure e zeze dhe elektrike, me targa te reja , me dokumenta te paguara deri ne qeshor,me sigurazion nderkombetar, ne gjendje te perkryer.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim