Hyundai Lantra

Shitet nga: skender 18 Nën 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 LEK

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Lantra
ne gjendje shume te mire teknike dhe motorrike 1.9 nafte vit prodhimi 1999, me kondicioner, taksa dhe siguracion deri ne mars 2016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim