Hyundai Getz 1.3 benzine -04

Shitet nga: hyundai 24 Pri 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Getz
shitet hyundai getz 1.3 benzime manual i vitit 2004 ne gjendje shum te mire. makina eshte shum e paster dhe teper ekonomike, i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar, jemi te gatshem per zhdo prov 3000euro tel 067 23 033 80
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim