Hyundai i10 2010

Shitet nga: soni 26 Nën 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Tiranë
Hyundai i10 ,vit prodhimi i 2010 e blere e re te hyundai albania e perdor vetem nga nje person,dhe sherbimet te sapo bera.

-
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim