Hyundai i10 2008,1000cc

Shitet nga: Ervin 09 Dhj 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina është si e re. ka vetem 60.000 km , motorr 1.1 benzine. e sapo futur dhe targuar ne Shqiperi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim