Hyundai Sonata 2.0 CRDI -07

Shitet nga: Mali 10 Nën 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 400 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Hyundai Sonata 2.0 CRDI km 171000. I ardhur nga Zvicra.
Me kamio automatike dhe ulese te lekures.Ka mundesi nderrimi ,qmimi i diskutushem 6,000€.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim