Hyundai Santa Fe 2.0 crdi -02

Shitet nga: ari 14 Dhj 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Hyundai Santa Fe 2.0 crdi (nafte) 4x4, viti 2002, kambio automatike tiptronic, climatronik, sedilje lekure, xhama te zinj origjinal, goma Bridgestone dhe disqe alumini, vaj filtra te sapo nderruara po ashtu edhe rripin e motorrit. 168.000 km origjinale.
Makina eshte ne gjendje super te mire si xhenerike dhe motorrike, shume e rehateshme dhe ekonomike. Shume e pershtateshme per udhetime te gjata.
Cmimi 4700 euro i diskutueshem me dogane.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim