Hyundai Getz dizel -05

Shitet nga: migert 14 Qer 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
hyndai getz 3 pistona 1.499cc kilometra te bera 118.000 origjinale shitet per arsye se dua te mar nej tjeter ,shume ekonomike dhe mjaft cilesore te ijnteresuarit te kontaktonje ne nr e tele 0686910468
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim