Hyundai Accent benzin -00

Shitet nga: gerti 06 Krr 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet hyundai accent viti 2000 benzine motorr 1.3 me te gjitha dikumentat
Deri ne 2015, goma te reja dhe te gjitha sherbimet e bera ne gjendje shum shum te mire 155.000km te bera. Shitet per arsye ekonomike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim