Hummer H2 benzin -04

Shitet nga: Hummer 12 Qer 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hummer
Modeli: H2
Hummer h2 2004
Full optional
6.2 benzin gaz sekuencial
4x4
Full optional
Navi tv dvd
Klima bizonal
Baxha XHAMI

HUMMER H2 6.2 BENZINE-GAZ.
VITI PRODHIMIT 2004
ME IMPJANT GAZI LOVATO ME DY VJET GARANCI I CILI KA KUSHTUAR1400EUR
KONSUMON MAX1500 l/ 100 KM BRENDA QYTETIT, NE RRUG TE LARGETA KA KONSUM ME TE ULET
MAKINA KA 180000 km ORIGJINALE.
AMORTIZIM NORMAL JO ME AJER
XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL
BAXHA XHAMI.
NAVIGATOR DHE DVD
.SEDILJE ME NGROHJE PARA DHE MBRAPA.
PAKET INOX PARA DHE PEDANA ANESORE
KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMBJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.
GOMA TE REJA TE SAPO VENA
.MAKINA ESHTE SHUME SHUME E MBAJTUR SI NE TAPICERI DHE NGA JASHT
NUK KA NEVOJE PER ASGJE.
CMIMI I NEGOCIUESHEM

MUND TE KEMBEHET ME X5 X6 SERIA5 SERIA 3 MODELI RI, C KLAS2008, AUDI 2007 E LART
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim