Hummer H2 benzin -04

Shitet nga: Edi 21 Tet 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shes, nderroj makine hummer (ngyre e bardhe, full option, viti 2004 me 78 000 mij milje, me letra shqiptare 3 muj qe ka ardhur nga amerika) me ndonje tok, vend, me prespektiv, ose me ndonje biznes qe afersohet ne cmim. cmimi 22 000 mij euro . Eshte ne gjendje shum te mire dhe ka taksa dhe letra te paguara.Te interusuarit te kontaktojne me mua.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim