Honda Civic USA Model !!! 2007

Shitet nga: Civic 03 Tet 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Honda Civic 1.8 DX-G coupe dokumenta te rregullta shqiptare deri ne gusht 2015 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike te gjitha sherbimet te kryera tek Honda Canada me fatura ,makina permban kto opsione, Disqe 17 chrome,ABS,airbag,marshe 5+1R, sendilje kamosh,timon elektronik,pasqyra elektrike,xhama elektrik,sensor drite, Air Conditioning,CD Player(MP3,AUX), Fener angel eyes (xenon),stopa (led), Fog Lights , marmit sport,me pak fjal full…!!(1 pal goma dimri 15 te pa perdorura + fener+ stopa originale te makines)..
Per me teper info kontakto !!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim