Honda CR-V 2.0 benzin -98

Shitet nga: beni 13 Maj 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Honda CRV
2.0 benzin dhe Gas
4x4
Kondicioner
goma te mira
me targa te shqiperis
i regjistruar deri 04.2015
makina gjindet ne kosoveviber
+37745525525
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim