Honda Acord -97

Shitet nga: Ari 13 Krr 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR   1 500 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET HONDA ACORD E VITIT 1997 NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME LETRA SHQIPTARE ME IMPIANT GAZI TIPI I RI ME INJATOR DHE ESHTE SHUM E FORT SI MAKIN NE DISKUTIM MUND TE BEHEN DHE SKKONTO!
FALEMINDERIT!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim