HYUNDAI SONATA BENZIN -05

Shitet nga: Redi 05 Nën 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Hyundai Sonata limuzine e vitit 2005, me kambio manuale, e blere ne Gjermani dhe me kilometrazh te kontrolluar. Mjeti eshte ne gjendje perfekte motorike dhe gjenerike. Cmimi eshte sa gjysma e cmimit te tregut. Eshte nje mjet me komoditetin e modeleve te medha sic jane E-Klas, Seria 5 BMW etj. Megjithese ka motor 2-litersh benzine dhe te fuqishem, eshte shume ekonomik ne ecje te zakonshme. Mos ngurroni te kontaktoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim