HUMMER H3 3.5 BENZIN-GAZ 2007 FULL OPTIONAL ME D..

Shitet nga: Erald 06 Mar 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
SHES HUMMER H 3
VITI PRODHIMIT 2007
3.5 BENZIN DHE GAZ( IMPJANT GAZI ME GARANCI) KONSUM MINIMAL
4 X 4 PER CDO LLOJ TERRENI
ME DOKUMETA TE RREGULLTA USA GATI PER DOGANE
SALLON GRI LEKUR
SEDILE ME NGROHJE DHE LEVIZJE ELEKTRIKE
KAMBJO AUTOMATIKE
KOMPJUTER BORDI KOMANDA NE VOLANT
BAXHA
GOMA TE REJA
SHERBIMET E SAPO BERA TOTAL ME FATURA TE DISPONUESHME NE SERVIS TE LICENSUAR PER MAKINA USA
NUK KA ASNJE DEFEKT, CDO GJE FUNKSIONALE.
MAKINA ESHTE E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE NGA ANA JUAJ
GATI PER CDOGANIM
CMIMI ME MARRVESHJE
TEL 0682506016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim