Golf 4 1.9 naft kamio automat -99

Shitet nga: ervis 15 Krr 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
Mjeti eshte ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike, motorr 1.9 TDI I te kuqe.disje alumini,xhama elektrik,kondicjoner,kamio automat,letra te paguara deri dhjetor 2014.shitet per arsye te blerje te nje mjeti familjar me kapacitet me te madh.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim