Fugon Mercedes vito Benzin Gaz 1.8 -97

Shitet nga: PLLUMI 18 Sht 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet fugon vito familjar Benzin + Gaz origjinal 1.8 ne gjendje shume te mire dhe shum i mbajtur.
Me targa te reja dhe letra te paguara per 1 vit
Televizor Familjar, Sediljet i kthen si te duash plus frigorifer.

Shitet per arsye emigrimi
Per te gjith interesuarit me kontaktoni ne nr tel:

Cel: 0685733862
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim