Foristrade serano -09

Shitet nga: B&G AUTO 12 Shk 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet foristrad serano prodhimi i 2009,makina eshte me 40milje pothuajse e re.dal ne vitin 2012 per her te pare ne qarkullim.makina eshte me motor3.6benzin,6pistona 24valvula dhe fuuulll opsion.foristrada eshte kjo qe shikoni ne foto,makina per momentin ndodhet ne amerik por per marveshje serjoze makina vjen ne shqiperi.shitet ose ndrohet ne baze marveshjes.+-diferencen,,,MUND TE KONTAKTONI NE NR TEL,0686431333 OSE0697979807 VIBER OSE WAC"UP
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim