Ford transit okazion

Shitet nga: Leo 03 Dhj 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Tourneo
Ford transit ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike..motorr 2 nafte shum ekonomik,,me dokumenta te rregullta per nje vit,,shitet per arsye mos perdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim