Ford Galaxy 1.9 TDI 6+1 -03

Shitet nga: Arjan 28 Mar 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Galaxy
Shitet Ford Galaxy 1.9 naft ne gjendje shume te mire motorrik, xhenerike po ashtu dhe vizuale 6+1 vende me dogane te paguar gati per targa Cmimi 3900euro

Nr. 0039327 1133069 - 0686923148

0692055787
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim