Ford Galaxy -02 nafte 1.9 tdi te kuqe te treja

Shitet nga: sandri 28 Pri 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 850 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Galaxy
galaxy 6+1,sallon bezhe,lekure,me navigator te madh me telefon,disqe alumini,bagazhier,xhama te zinj origjinal,pilot automatik,kamio automatike,pasqyra dhe xhama elektronike,,me letra,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim