FORD FUSION -04 NAFTE ME DOGANE

Shitet nga: KEVIN 23 Gsh 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fusion
FORD FUSION , VITI 2004 , MOTORR 1.4 TDCI ( NAFTE ) 142.000 KM , CD , KONDICONER , OPSIONE NE TIMON , DISQE DHE GOMA TE REJA , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , NE GJENDJE SHUME TE MIRE , E SAPOARDHUR , ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 2900 EURO(i padiskutueshem)
CEL : 0692126959
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim