ford focus shtet dhe nderrohet

Shitet nga: shkelxen 14 Nën 00:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
ford focus gjendje shum te mir matorrike dhe xhenerike tapeciri shum e paster disqje alomini me pak fjal makina eshte ne nje gjendje shum te mir nuk ka nevoj per as nje sherbim letrat e paguara deri ne gusht 2016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim